Arrestohen shitësit e marihuanës - Bota Sot
Arrestohen shitësit e marihuanës

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Arrestohen shitësit e marihuanës

Më: 20 tetor 2017 Në ora: 10:13
Foto ilustrim

Tre persona janë arrestuar në Prishtinë, pasi që gjatë kontrollit në banesën të cilën e kishin me qira, u janë gjetur dhe konfiskuar 13.5 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë, një peshore digjitale dhe 40 qese të vogla të zbrazura.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test