Vdekje e dyshimtë në Gjakovë - Bota Sot
Vdekje e dyshimtë në Gjakovë

Kronikë e zezë

E diel, 18 nëntor 2018

Vdekje e dyshimtë në Gjakovë

Më: 14 nëntor 2017 Në ora: 11:54
ilustrim

Një person në Gjakovë është gjetur pas shenja jete. Rastin në Polici e ka raportuar një person tjetër ndërsa Policia dhe ekipi mjekësor ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për  obduksion, ndërsa rasti është duke u hetuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test