Konfiskohen 132 fishekë të pushkës së Gjuetisë - Bota Sot
Konfiskohen 132 fishekë të pushkës së Gjuetisë

Kronikë e zezë

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Konfiskohen 132 fishekë të pushkës së Gjuetisë

Më: 18 nëntor 2017 Në ora: 14:31
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se  në Prizren me urdhër të prokurorit është kontrolluar shtëpia e të dyshuarit mashkull me shtetësi turke, ku janë gjetur dhe konfiskuar 132 fishekë të pushkës së Gjuetisë.

Po ashtu, pas intervistës i dyshuari me urdhër të prokurorit lirohet, rasti në procedurë të rregullt./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test