Përfshihet nga flakët banesa në Lezhë - Bota Sot
Përfshihet nga flakët banesa në Lezhë

Kronikë e zezë

Përfshihet nga flakët banesa në Lezhë

Më: 28 nëntor 2017 Në ora: 19:29
Ilustrim

Një banesë është përfshirë nga flakët ditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur pranë fshatit Ishull në Lezhë.

Sipas raportimeve të para, nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale. Forcat zjarrfikëse kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë bërë të mundur fikjen e zjarrit. Po punohet për të zbardhur ngjarjen e plotë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test