Vdes një person në një aksident në Drenas - Bota Sot
Vdes një person në një aksident në Drenas

Kronikë e zezë

Vdes një person në një aksident në Drenas

Nga: Bota sot Më: 6 dhjetor 2017 Në ora: 09:27
Ilustrim

Një person ka vdekur dje si pasojë e një aksidenti trafiku në fshatin Shtuticë të Drenasit dje në oraët e mesditës.

Sipas raportit policor 24orësh i dyshuari gjersa ishte duke lëvizur me automjetin e tij, ka goditur këmbësorin mashkull. Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe gjatë trajtimit mjekësor në QKMF Drenas, i njëjti ka ndërruar jetë.

 Me urdhër të prokuronit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion, ndërsa drejtuesi i automjetit është dërguar në mbajtje./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test