Plagoset një person, i dyshuari në arrati - Bota Sot
Plagoset një person, i dyshuari në arrati

Kronikë e zezë

Plagoset një person, i dyshuari në arrati

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 10:41
Foto ilustrim

Një plagosje ka ndodhur dje në Prishtinë në rrugën “Idriz Gjilani” ku sipas Policisë një i dyshuar ka gjuajtur me armë zjarri dhe viktima është plagosur në këmbë.

I njëjti është dërguar për trajtim mjekësor në QKU.

Si provë materiale në vend të ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë. I dyshuari pas kryerjes së veprës është larguar në drejtim të panjohur dhe njësitë policore janë duke hetuar rastin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test