Kokaine në makinë, pranga shqiptarit në Itali, në kërkim shoku - Bota Sot
Kokaine në makinë, pranga shqiptarit në Itali, në kërkim shoku

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Kokaine në makinë, pranga shqiptarit në Itali, në kërkim shoku

Më: 15 dhjetor 2017 Në ora: 16:48
Ilustrim

ITALI- Një 21-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë, pasi iu gjet në makinë një sasi kokaine. Mediat italiane raportojnë se i riu shqiptar, identiteti i të cilit nuk dihet, u kap në Perugia, ndërsa droga ishte fshehur në 12 topa plastik të vegjël të izoluar mirë.

Mësohet se , bashkë me të në makinë ishte dhe një tjetër person, i cili arriti të arratisej. ‘Libero’ shkruan se ngjarja në fjalë u regjistrua mbrëmjen e 12 dhjetorit, rreth orës 23:00, ndërkohë që lajmi është publikuar sot.
Pavarësisht se dy personat tentuan të arratisen me këmbë, vetëm njëri prej tyre ia arriti t’i shpëtonte policisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test