Plagosje me armë pranë një lokali në Lezhë - Bota Sot
Plagosje me armë pranë një lokali në Lezhë

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Plagosje me armë pranë një lokali në Lezhë

Më: 3 janar 2018 Në ora: 13:07
Foto ilustrim

Një plagosje me armë ka ndodhur në Lezhë pranë një lokali në lagjen Gurra. 

I plagosuri është dërguar në spital.Sipas Report.tv ai quhet Vilson Zefi dhe nuk është rrezik për jetën.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test