Arrestohet një person për vrasjen e 36-vjeçarit në Dobratin - Bota Sot
Arrestohet një person për vrasjen e 36-vjeçarit në Dobratin

Kronikë e zezë

E premte, 19 tetor 2018

Arrestohet një person për vrasjen e 36-vjeçarit në Dobratin

Më: 6 janar 2018 Në ora: 08:54
Muhamet Osmani

Me 3 janar në fshatin Dobratin të Komunës së Graçanicës është vrarë Muhamet Osmani, për këtë është arrestuar një person.

Polica e Kosovës ka njoftuar se të premten është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar dhe i njëjti pas intervistimit me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test