I konfiskohet marihuana, arrestohet - Bota Sot
I konfiskohet marihuana, arrestohet

Kronikë e zezë

E hënë, 22 tetor 2018

I konfiskohet marihuana, arrestohet

Më: 11 janar 2018 Në ora: 10:47
Ilustrim

Një person është arrestuar dje në fshatin Dubravë të Ferizajit, të martën në ora 23:30 për posedim të marihuanës.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin policor 24 orësh.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test