Aksident i rëndë në Gjilan, vetura godet një person - Bota Sot
Aksident i rëndë në Gjilan, vetura godet një person

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Aksident i rëndë në Gjilan, vetura godet një person

Më: 13 janar 2018 Në ora: 08:04
Pamje nga aksidenti

Një aksident ka ndodhur në Gjilan në orët e vona të natës. Media merr vesh se një kalimtar është goditur me veturë në qendër të Gjilanit.

Ngjarja ka ndodhur afër Postës së madhe rreth orës 12:30.

Një dëshmitar ka treguar se personi ka lëndime serioze dhe se është dërguar në spital.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test