Serbi tenton të fus drogë në Kosovë, arrestohet - Bota Sot
Serbi tenton të fus drogë në Kosovë, arrestohet

Kronikë e zezë

E martë, 16 tetor 2018

Serbi tenton të fus drogë në Kosovë, arrestohet

Më: 3 shkurt 2018 Në ora: 16:36
Ilustrim

Një serb, shtetas i Serbisë është arrestuar në pikë kalimin kufitar “Dheu i Bardhë”, pasi ka tentuar të fus substancë narkotike të llojit heroinë.

Policia gjatë një kontrolle të bërë në veturën e serbit, ka gjetur një qese me substancë narkotike e llojit heroinë me peshë 2.64 gram.

 I dyshuari është intervisuar dhe prokuroria mori vendim ta ndalë në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test