I biri ka rrahur nënën në Vizbeg - Bota Sot
I biri ka rrahur nënën në Vizbeg

Kronikë e zezë

I biri ka rrahur nënën në Vizbeg

Më: 6 shkurt 2018 Në ora: 16:05
Ilustrim

I biri me grushte e ka lënduar nënën e tij pas ç'farë është rrëzuar dhe ka marrë lëndime në kokë.

Siç kumtoi MPB dje në orën  21:50 R.T. (83) ka denoncuar se në oborrin e shtëpisë së tyre në fshatin Vizbeg është sulmuar fizikisht nga ana e të birit të saj N.T. (50), i cili e ka goditur me dy grushte në pjesën e kokës dhe trupit, pas ç'farë ajo është rrëzuar në vend dhe ka marrë lëndime të dukshme në lloj të ënjtjes dhe skuqjes në pjesën e kokës.

Nga MPB punojnë në ndriçimin e rastit, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë dalë nëpunësit policorë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test