Lëndon kolegun e punës - Bota Sot
Lëndon kolegun e punës

Kronikë e zezë

E hënë, 22 tetor 2018

Lëndon kolegun e punës

Nga: Bota sot Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 11:02
Ilustrim

Një person e ka lënduar me thikë kolegun e tij të punës në fshatin Vragoli të Fushë Kosovës, dje në ora 19:10.

Policia raporton se i dyshuari pas një mosmarrëveshje në mes tyre, i ka shkaktuar lëndime trupore me thikë kolegut të tij të punës viktimës.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor në QKUK, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistës me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje 48 orë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test