Konfiskohet marihuana në Ferizaj - Bota Sot
Konfiskohet marihuana në Ferizaj

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Konfiskohet marihuana në Ferizaj

Nga: Bota sot Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 11:26
Ilustrim

Dje në rrugën “Ramadan Raka” në Ferizaj është konfiskuar 5.51 gramë marihuanë.

Policia raporton se i dyshuari është arrestuar pasi që gjatë kontrollit tek i i njëjti është gjetur dhe konfiskuar 5.51 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë. Me urdhër të prokurorit pas intervistimit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test