Arrestohet gjilanasi për posedim të marihuanës - Bota Sot
Arrestohet gjilanasi për posedim të marihuanës

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Arrestohet gjilanasi për posedim të marihuanës

Nga: Bota sot Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 09:52
Ilustrim

Një person është arrestuar dje në rrugën “Ali Huruglica” në Gjilan, pasi posedoi marihuanë.

Policia njofton se i dyshuari është arrestuar pasi që gjatë kontrollit i është gjetur  dhe konfiskuar substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë me peshë 1.5 gramë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test