Aksident midis Prishtinës - Bota Sot
Aksident midis Prishtinës

Kronikë e zezë

E martë, 13 nëntor 2018

Aksident midis Prishtinës

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 13:27
Pamje nga aksidenti

Tri vetura janë përfshirë në një aksident në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë.

Aksidenti ka ndodhur përballë Agjencisë së Regjistrimit Civil ndërsa Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin.

Nuk raportohet për të lënduar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test