E dhimbshme: Kjo 18 vjeçare vdes nga gripi - Bota Sot
E dhimbshme: Kjo 18 vjeçare vdes nga gripi

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

E dhimbshme: Kjo 18 vjeçare vdes nga gripi

Më: 8 shkurt 2018 Në ora: 23:47
Melissa Whiteley

Një adoleshente ka ndërruar jetë një muaj pasi ishte sëmurur nga gripi.

Melissa Whiteley, 18 vjeç, vdiq në Spitalin Glenãeld, Leicester, e rrethuar nga të dashurit e saj.

Motra e saj, binjake Megan ndihet e shokuar nga ngjarja e rëndë dhe është në gjendje shoku nga fatkeqësia që përfshiu familjen e saj.

“Më ka thyer, nuk e di se çfarë do të bëj pa të. Ne e bënim gjithçka bashkë, ajo ishte shumë e qeshur dhe e çiltër”, ka thënë ajo në një intervistë. Melissa u shtrua në Spitalin Universitar Stoke University, por fatkeqësisht ndërroi jetë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test