I dehuri bën aksident dhe sulmon policin - Bota Sot
I dehuri bën aksident dhe sulmon policin

Kronikë e zezë

E enjte, 18 tetor 2018

I dehuri bën aksident dhe sulmon policin

Nga: Bota sot Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 09:50
Ilustrim

Një person derisa ka qenë nën ndikimin e alkoolit, ka shkaktuar vetaksident trafiku me veturën e tij, duke goditur dy vetura në parking, përcjell Bota sot.

Policia njofton se i dyshuari pasi është dërguar në stacion policor, e ka sulmuar fizikisht zyrtarin policor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test