Kapen mbi 12 kg marihuanë në Prizren - Bota Sot
Kapen mbi 12 kg marihuanë në Prizren

Kronikë e zezë

E premte, 19 tetor 2018

Kapen mbi 12 kg marihuanë në Prizren

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 10:52
Ilustrim

Njësitet policore gjatë realizimit të një plani operativ kanë gjetur dhe kanë konfiskuar substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë me peshë të përgjithshme mbi 12 kg.

Policia njofton se rasti ka ndodhur në rrugën ‘Mentor Krasniqi’ në Prizren, mëngjesin e djeshëm në Prizren.

Rasti po hetohet nga njësitet kompetente policore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test