Aksidentohet mjeti në aksin Burrel- Milot, plagosen 4 persona - Bota Sot
Aksidentohet mjeti në aksin Burrel- Milot, plagosen 4 persona

Kronikë e zezë

E diel, 18 nëntor 2018

Aksidentohet mjeti në aksin Burrel- Milot, plagosen 4 persona

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 11:29
Ilustrim

Aksident me 4 të plagosur në aksin Burrel- Milot.

Aksidenti ndodhi pranë Shkopetit, ku një mjet doli nga rruga.

Policia ka shkuar në vendngjarje, dhe raporton se 4 të plagosurit janë dërguar në spitalin e Laçit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test