Gjendet i pajetë një i moshuari në Vlorë - Bota Sot
Gjendet i pajetë një i moshuari në Vlorë

Kronikë e zezë

E premte, 16 nëntor 2018

Gjendet i pajetë një i moshuari në Vlorë

Më: 10 shkurt 2018 Në ora: 15:55

Një i moshuar është gjendur i pajetë në banesën e tij.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Selenicë të Vlorës, ku sipas policisë vdekja e tij ka ardhur nga shkaqe natyrale, por gjithsesi kanë nisur hetimet. 

Sipas informacioneve i moshuari i moshës 80-vjeç është shtetasi Miti Mitraj dhe jetonte në Selenicë të Vlorës. Ai jetonte i vetëm dhe është gjetur nga të afërm.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test