Aksident trafiku në Drenas, lëndohen pese persona

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në Drenas, lëndohen pese persona

Nga: BS Më: 12 shkurt 2018 Në ora: 09:52
Pamje nga aksidenti

Policia e Kosovës njofton se në Korreticë te Drenasit ka ndodhur një aksident trafiku mes dy automjeteve, me ç’rast përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar pesë persona.

Sipas raportit 24 orësh të PK-së, të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor në QKUK dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

Ja raporti i plotë:

Fshati Korroticë, Drenas 11.02.2018 – 14:35. Ka ndodhur një aksident trafiku mes dy automjeteve, me ç’rast përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar pesë persona. Të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor në QKUK dhe me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt. /BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat