Aksident në gjendje të dehur, arrestohet serbi në Mitrovicë - Bota Sot
Aksident në gjendje të dehur, arrestohet serbi në Mitrovicë

Kronikë e zezë

E martë, 20 nëntor 2018

Aksident në gjendje të dehur, arrestohet serbi në Mitrovicë

Më: 12 shkurt 2018 Në ora: 10:38
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një të dyshuar në Mitrovicë pasi që i njëjti derisa ishte duke drejtuar automjetin nën ndikim të alkoolit ka humbur kontrollin mbi veturën dhe është aksidentuar.

Nuk raportohet për të lënduar. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test