Armë dhe drogë në Prishtinë, arrestohen dy persona - Bota Sot
Armë dhe drogë në Prishtinë, arrestohen dy persona

Kronikë e zezë

E hënë, 19 nëntor 2018

Armë dhe drogë në Prishtinë, arrestohen dy persona

Më: 12 shkurt 2018 Në ora: 10:47
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dje të dyshuar në rrugën “Enver Maloku” në Prishtinë, pasi që gjatë kontrollit në automjetin e tyre, është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me një fishek dhe një sasi e substancës së dyshuar narkotike.

Me vendim të prokurorit, njëri nga të dyshuarit është dërguar në mbajtje, ndërsa tjetri është liruar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test