Arrestohet për armëmbajtje pa leje

Kronikë e zezë

Arrestohet për armëmbajtje pa leje

Nga: B.S Më: 16 shkurt 2018 Në ora: 09:27
Ilustrim

Policia ka arrestuar një person në qytetin e Skenderajt, pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë  me tre fishekë. 

 I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit, është liruar  në procedurë të rregullt.  

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat