Aksidentohet për vdekje 20-vjeçari

Kronikë e zezë

Aksidentohet për vdekje 20-vjeçari

Më: 16 shkurt 2018 Në ora: 10:33
Ilustrim

Një aksident me pasojë vdekjen e një të riu ka ndodhur në Elbasan. Mësohet së makina ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një kolonë betoni.

Ngjarja ka ndodhur në aksin Cërrik- Mollas dhe viktima është Aurel Xhika, banues në fshatin Shtëpanjë, Elbasan. 

Viktima drejtonte automjetin me targë AA 931 HR./tvklan.al

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat