Aksident rrugor në Tiranë, makina përplas motorin - Bota Sot
Aksident rrugor në Tiranë, makina përplas motorin

Kronikë e zezë

Aksident rrugor në Tiranë, makina përplas motorin

Më: 20 shkurt 2018 Në ora: 23:04
Ilustrim

Një aksident rrugor është regjistruar mbrëmjen e kësaj të marte në kryeqytet, në kryqëzimin e Laprakës me Spitalin e Traumës.

Nga raportimet paraprake thuhet se janë përplasur një automjet dhe një motor, ndërsa drejtuesi i këtij të fundit është transportuar me autoambulancë për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Trafiku është rënduar si pasojë e aksidentit, siç tregojnë edhe pamjet e dërguara në rubrikën “Ti Raporton”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test