Vjedhje e rendë në Prishtinë - Bota Sot
Vjedhje e rendë në Prishtinë

Kronikë e zezë

Vjedhje e rendë në Prishtinë

Nga: B.S Më: 5 mars 2018 Në ora: 10:08
Ilustrim

Ka ndodhur një vjedhje e rendë në Prishtinë në rr. Rr. “Bajram Bahtiri”, derisa dy persona ku njeri nga ta tashmë i arrestuar  kanë vjedhur bateri në vlerë 300€ dhe më pas i arrestuari është dërguar në mbajtje. Në raportin e Policisë se Kosovës thuhet se njeri nga të dyshuarit më vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Në raport thuhet:

“Rr. “Bajram Bahtiri”, Prishtinë 03.03.2018-03:30. Me 04.03.2018 është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti së bashku edhe me një të dyshuar tjetër i cili gjendet në arrati, nga kamioni i viktimës mashkull K/Shqiptar kanë vjedhur dy bateri në vlerë 300 €. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje” përcjell “Bota Sot.

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat