Fier/ Gjendet një trup i pajetë, dyshohet se është vrarë - Bota Sot
Fier/ Gjendet një trup i pajetë, dyshohet se është vrarë

Kronikë e zezë

Fier/ Gjendet një trup i pajetë, dyshohet se është vrarë

Më: 8 mars 2018 Në ora: 18:03
ilustrim

Një trup i pajetë është gjetur rastësisht në fshatin Daullas të Fierit, nga një prej banorëve të zonës, i cili ka njoftuar menjëherë autoritetet.

Bëhet e ditur se nga ekspertiza e parë të trupit të vdekur, policia raporton se kemi të bëjmë me një ngjarje që mund të ketë ndodhur plot një vit më parë, duke parë dhe shkallën e dekompozimit të trupit.

Dyshohet gjithashtu se kufoma mund të ketë qenë viktima e një vrasje, pasi trupi i pajetë ka qenë i groposur, një shenjë që tregon se dikush e ka bërë këtë gjë për të mbuluar gjurmët.

Tashmë pritet që autopsia të hedhë më shumë dritë mbi këtë ngjarje misterioze. Deri më tani, viktima nuk është identifikuar ende.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test