Konfiskohen barna pa banderola - Bota Sot
Konfiskohen barna pa banderola

Kronikë e zezë

E hënë, 22 tetor 2018

Konfiskohen barna pa banderola

Nga: Bota Sot Më: 16 mars 2018 Në ora: 11:40
Ilustrim

Polica e Kosovës ka njoftuar se në Malishevë janë konfiskuar barna pa banderola.

 “Gjatë kontrollit në barnatoren e të dyshuarit mashkull K/Shqiptar, janë gjetur dhe konfiskuar një sasi produkte farmaceotike (barna) pa banderola dhe të paautorizuara për tregun e Kosovës. Në konsultim me prokurorin rasti shkon në procedurë të rregullt”,  thuhet në njoftimin për media.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test