Lëndim i rëndë trupor dhe dhunë familjare në Rahovec - Bota Sot
Lëndim i rëndë trupor dhe dhunë familjare në Rahovec

Kronikë e zezë

Lëndim i rëndë trupor dhe dhunë familjare në Rahovec

Më: 17 mars 2018 Në ora: 09:29
Ilustrim

Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, viktimën  femër K/Shqiptare.

Viktima është dërguar në spitalin e Prizrenit për trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test