Kanosje përmes rrjeteve sociale - Bota Sot
Kanosje përmes rrjeteve sociale

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Kanosje përmes rrjeteve sociale

Më: 17 mars 2018 Në ora: 09:36
Ilustrim

Ankuesja femër K/Serbe, ka njoftuar se  përmes rrjetit social  nga i dyshuari mashkull shtetas i Bullgarisë , ka pranuar disa mesazhe kërcënuese.

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori kompetent dhe rasti mbetet nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test