Grabitje në Deçan, lidhet rojtari, vidhen paratë – ja deklarata e kryeprokurorit - Bota Sot
Grabitje në Deçan, lidhet rojtari, vidhen paratë – ja deklarata e kryeprokurorit

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Grabitje në Deçan, lidhet rojtari, vidhen paratë – ja deklarata e kryeprokurorit

Më: 15 prill 2018 Në ora: 11:13
Ilustrim

Një rast i grabitjes së rëndë ka ndodhur në mëngjesin e sotëm në fshatin Isniq të Deçanit.

Burime zyrtare nga Prokuroria e Pejës kanë konfirmuar rastin për kallxo.

Sipas këtyre burimeve, tre persona të maskuar janë futur në nje depo në fshatin Isniq. Aty ata e kanë lidhur rojtarin dhe pas kësaj kanë marrë 300 euro nga arka dhe hardiskun ku ruhen pamjet e kamerave të sigurisë.

Burime nga Prokuroria e Pejës thonë se janë duke u kryer hetime intenzive për zbardhjen e rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test