Arrestohet një person, dy të tjerë në kërkim nga Policia - Bota Sot
Arrestohet një person, dy të tjerë në kërkim nga Policia

Kronikë e zezë

Arrestohet një person, dy të tjerë në kërkim nga Policia

Nga: Bota Sot Më: 15 prill 2018 Në ora: 11:52
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se në rrugën Vushtrri - Prishtinë është arrestuar një person, ndërsa dy të tjerë janë në kërkim.

“Tre të dyshuar meshkuj, dy shtetas të R. Shqipërisë dhe një i R. Kosovës, me veturë nuk ju kanë ndal njësisë policore dhe gjatë ikjes ka shkaktuar aksident trafiku. Njësia policore ka arrit të arrestoj njërin nga të dyshuarit, ndërsa dy të tjerët kanë ikur dhe mbeten në kërkim. Gjatë arrestimit dy zyrtar policor kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor”, thuhet në njoftimin për media.

Ndërsa,  me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test