Zhduket një person në Prishtinë - Bota Sot
Zhduket një person në Prishtinë

Kronikë e zezë

E diel, 21 tetor 2018

Zhduket një person në Prishtinë

Më: 16 prill 2018 Në ora: 10:44
ilustrim

Qysh me datë 10 të këtij muaji, një djalë në Prishtinë është zhdukur.

Familja që jeton në rrugën “Xhafer Deva”, në Prishtinë, ka njoftuar se djali i tyre është larguar nga shtëpia dhe më nuk është kthyer.

Policia përmes raportit të sotëm policor, njofton se janë duke e hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test