Theret me thikë një person në Prishtinë - Bota Sot
Theret me thikë një person në Prishtinë

Kronikë e zezë

Theret me thikë një person në Prishtinë

Më: 16 prill 2018 Në ora: 11:04
Foto ilustruese

Policia e Kosovës raporton se një i dyshuar pas një mosmarrëveshje të mëhershme, ka sulmuar fizikisht duke e therur me thikë viktimën.

Ngjarja ka ndodhur në Zonën Industriale ku viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test