Posedoi marihuanë, arrestohet - Bota Sot
Posedoi marihuanë, arrestohet

Kronikë e zezë

E hënë, 22 tetor 2018

Posedoi marihuanë, arrestohet

Më: 17 prill 2018 Në ora: 11:00
Ilustrim

Një person është arrestuar dje në rrugën “Rexhep Bislimi” në Ferizaj, pasi posedoi substanca narkotike.

Sipas raportit policor 24 orësh, i dyshuari është arrestuar pasi që gjatë kontrollit te i njëjti është gjetur dhe sekuestruar një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë në peshë 3.58 gramë.

 I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar dhe rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test