Nxënësi bie nga kati i dytë i shkollës - Bota Sot
Nxënësi bie nga kati i dytë i shkollës

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Nxënësi bie nga kati i dytë i shkollës

Më: 17 maj 2018 Në ora: 11:36
Foto ilustrim

Policia njofton se një nxënës i shkollës së mesme në Kaçanik ka rënë nga dritarja e katit të dytë dhe është përplasur në tokë.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për trajtim mjekësor. Nuk raportohet për të dyshuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test