Arrestohet për marihuanë - Bota Sot
Arrestohet për marihuanë

Kronikë e zezë

E mërkurë, 17 tetor 2018

Arrestohet për marihuanë

Më: 18 maj 2018 Në ora: 10:59
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se në rrugën  “Latif Hasani” në  Ferizaj ka arrestuar një person për posedim të narkotikëve.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar substancë narkotike e llojit marihuanë”, thuhet në raportin e Policisë.

Ndërkaq, me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test