Haraçinë, prishet fejesa, plagoset 31-vjeçari - Bota Sot
Haraçinë, prishet fejesa, plagoset 31-vjeçari

Kronikë e zezë

E premte, 19 tetor 2018

Haraçinë, prishet fejesa, plagoset 31-vjeçari

Më: 24 maj 2018 Në ora: 13:21
Ilustrim

Një person është plagosur me armë zjarri në Haraçinë të Maqedonisë. Bëhet fjalë për 31-vjeçarin A.S, i cili është plagosur në pjesën e barkut dhe më pas është dërguar në Spitalin e Qytetit për kurim.

Policia informon se ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 16.00 në rrugën “18” në Haraçin. Sipas të dhënave në 31-vjeçarin, ka shtënë I.V. për arsye se A.I ka prish fejesën me vajzën e tij.

Policia njofton se po ndërmerr të gjitha masat për zbardhjen e rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test