Arrestohet një person në Prizren - Bota Sot
Arrestohet një person në Prizren

Kronikë e zezë

E martë, 23 tetor 2018

Arrestohet një person në Prizren

Nga: B.S Më: 26 maj 2018 Në ora: 11:02
Ilustrim

Sipas Policisë së Kosovës dje në Prizren është arrestuar një i dyshuar, përcjell “Bota sot”.

Në raportin 24 orësh thuhet se dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.  

Ja njoftimi i plotë:

Rr. Enver Haradinaj,Prizren 28.04.2018-21:30. Lidhur me rastin me datë 25.05.2018 është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.  

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test