Vdes një femër në QKUK - Bota Sot
Vdes një femër në QKUK

Kronikë e zezë

E hënë, 22 tetor 2018

Vdes një femër në QKUK

Më: 10 qershor 2018 Në ora: 15:10
QKUK

Një femër e cila ishte duke u trajtuar në QKUK, ka vdekur dje.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar dhe  me urdhër të tij, trupi i pa jetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Sipas informatave bëhet fjalë për viktimën e fshatit Prelez të Muhaxhirëve në Ferizaj, ku më 05 qershor në rrethana të panjohura ka shpërthyer zjarri në shtëpinë e saj dhe e njëjta ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test