Rrokulliset një veturë në magjistralen Prishtinë-Podujevë - Bota Sot
Rrokulliset një veturë në magjistralen Prishtinë-Podujevë

Kronikë e zezë

E hënë, 15 tetor 2018

Rrokulliset një veturë në magjistralen Prishtinë-Podujevë

Më: 10 qershor 2018 Në ora: 18:04
Pamje nga aksidenti

Një veturë ka humbur orientimin dhe është rrokullisur në magjistralen Prishtinë - Podujevë.

Media sjellë fotot nga vendi i ngjarjes, më saktësisht në fshatin Trudë.

Bëhet e ditur se nuk ka të lënduar. Policia e Kosovës sot ka bërë apel për qytetarët që të kenë kujdes më të shtuar në trafik si pasojë e aksidenteve me fatalitet.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test