Konfiskohen armë dhe para fals - Bota Sot
Konfiskohen armë dhe para fals

Kronikë e zezë

E hënë, 22 tetor 2018

Konfiskohen armë dhe para fals

Më: 12 qershor 2018 Në ora: 11:02
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar në Prizren pasi që gjatë kontrollit në veturën dhe banesën e tij janë gjetur dhe konfiskuar : një revole, një granatë dore, 154 copë fishek si dhe rreth 200 mijë euro, para të cilat dyshohet të jenë të falsifikuara.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test