Merr flakë makina në rrugën Levan-Vlorë, shpëton drejtuesi - Bota Sot
Merr flakë makina në rrugën Levan-Vlorë, shpëton drejtuesi

Kronikë e zezë

E enjte, 18 tetor 2018

Merr flakë makina në rrugën Levan-Vlorë, shpëton drejtuesi

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 08:39
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një automjet është përfshirë nga flakët në autostradën Levan-Vlorë gjatë mëngjesit të sotëm.

Në momentin e ngjarjes, drejtuesi i mjetit ka pikasur flakët dhe ka dalë nga automjeti duke u larguar.

Shërbimi zjarrëfikës ika mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka bërë shuarjen e flakëve në mjet.

Policia dyshon paraprakisht se zjarri është shkaktuar nga një shkëndije elektrike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test