E rëndë në Lushnjë, familjarët gjejnë vajzën 17 vjeçare të vetëvarur në pemë - Bota Sot
E rëndë në Lushnjë, familjarët gjejnë vajzën 17 vjeçare të vetëvarur në pemë

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

E rëndë në Lushnjë, familjarët gjejnë vajzën 17 vjeçare të vetëvarur në pemë

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 10:32
Ilustrim

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shqipëri, më konkretisht në Lushnjë.

Mësohet se një vajzë 17 vjeçare është gjetur e vetëvarur në një pemë, në oborrin e banesës së saj.

Policia ka identifikuar viktimën me inicialet T. G.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në fshatin Stan Karbunarë rreth orës 05:35 minuta të ditës së sotme, ndërsa ishin familjarët ata që gjetën trupin e pajetë të vajzës.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test