Braktisë fëmijët, arrestohet nëna nga Gjakova - Bota Sot
Braktisë fëmijët, arrestohet nëna nga Gjakova

Kronikë e zezë

E shtunë, 20 tetor 2018

Braktisë fëmijët, arrestohet nëna nga Gjakova

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 13:01
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar në Gjakovë pasi që e njëjta dyshohet se ka braktisur djalin një vjeç dhe vajzën 12 vjeçare.

E njëjta dyshohet se fëmijët i ka detyrat të kërkojnë lëmoshë në rrugë.

Me vendim të prokurorit, e dyshuara pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test