Sulmon dy policë, arrestohet - Bota Sot
Sulmon dy policë, arrestohet

Kronikë e zezë

Sulmon dy policë, arrestohet

Më: 21 qershor 2018 Në ora: 12:14
Ilustrim

Gjatë ditës së djeshme në Prishtinë është arrestuar një i dyshuar, pasi duke mos i respektuar urdhrat i ka penguar dhe i ka sulmuar fizikisht dy zyrtarë policorë derisa ishin në kryerje të detyrës zyrtare.

Gjatë ditës së djeshme në Prishtinë është arrestuar një i dyshuar, pasi duke mos i respektuar urdhrat i ka penguar dhe i ka sulmuar fizikisht dy zyrtarë policorë derisa ishin në kryerje të detyrës zyrtare.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test