Grabitje në pikë të karburanteve në Pejë - Bota Sot
Grabitje në pikë të karburanteve në Pejë

Kronikë e zezë

E hënë, 19 nëntor 2018

Grabitje në pikë të karburanteve në Pejë

Më: 21 qershor 2018 Në ora: 12:29
Foto ilustrim

Një person gjatë ditës së djeshme në Pejë ka raportuar se derisa ishte duke punuar në një pikë të karburanteve, një person i panjohur nën kërcënim të armës ia ka grabitur një shumë parash prej 320€ dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Nuk raportohet për lëndime ndërsa rasti vazhdon të hetohet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test